Poslední den měsíce května jsem již skoro v nenávratnu. A co se dělo?
Lepší je mlčet než planě kecat, nebo potom cítit zklamání z předešlého rozhovoru.
Lepší je mlčet než planě kecat, nebo potom cítit zklamání z předešlého rozhovoru.
31.5.26
30.5.26
Letošní střelba
Už jsem jeden den střílela a bylo to celkem dobré. Včera jsem vytáhla luk se šípy znovu a byla to katastrofa. Naprostá destrukce. A nejen krabice - terče.
24.5.26
18.5. - 24.5.2026
Tako, letí to jako voda ve vodopádu. Další neděle je za námi. Doba velikonoční končí. A co se dělo?
17.5.26
10.5.26
3.5.26
27.4. - 3.5.2026
Další týden je pryč, začal nám květen a taky začal předposlední školní měsíc. Tak snad to všechno bude jen dobré. A co se dělo?
2.5.26
1.5.26
Četba březen, duben 2026
Tak, tentokrát jsem si článek nepředchystala. Nějak jsem na to zapomněla. Tak tedy teď.
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)
Oblíbené
-
Týden je pryč. Fotky jsou staršího data. Tématem byla příroda Přes týden se nic moc nestalo. V pondělí jsem byla na mši svaté. V úterý byl p...
-
První červnový týden je pryč. Teď mě čeká týden na škole v přírodě. A co se dělo?
-
Tak jo, škola v přírodě je za mnou, Svatobor je za mnou. Do práce ještě dva týdny, to je celých deset dní. A co se dělo na škole v přírodě a...
-
Poslední den měsíce května jsem již skoro v nenávratnu. A co se dělo?
-
Tako, letí to jako voda ve vodopádu. Další neděle je za námi. Doba velikonoční končí. A co se dělo?